Yangın Algılama

Yangın algılama ve alarm sistemleri her türlü yapı, bina, tesis ve işletmelerde çıkabilecek yangınları daha başlangıç aşamasında tespit edebilirsiniz.

Detaylar

Davlumbaz Söndürme

Otel, hastane, restaurant, fabrika, vb. kuruluşların mutfaklarında bulunan davlumbazlarında oluşabilecek yangınları çıktığı noktada çok kısa sürede söndürebilirsiniz.

Detaylar

Yangın Dolabı

Size uygun yangın dolabı hakkında bilgi almak ve sizin için en uyumlu yangın dolabını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yangın dolapları.

Detaylar

Ürün Temini

Yangından korunma sistemleri ekipmanlarının, dünyanın önde gelen üretici firmalarının temsilciliğini yaparak müşterilerimiz için teminini kapsamaktadır. Geniş stok hacmimiz ile müşterilerimize kısa zamanda ürün teslim edebilmekteyiz.

Detaylar

Periyodik Bakım

Tesislerde kurulmuş olan yangından korunma sistemlerinin uzun yıllar sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışabilmesi için standartların belirlediği süreden az olmamak kaydı ile müşterilerimizin taleplerine göre bakımlarının yapılması işlemlerini kapsamaktadır.

Detaylar

Süpervizörlük

Yangından korunma sistemleri ekipmanlarının yalnızca satışını yaptığımız durumlarda montaj işlemlerinin standartlara uygun ve çalışır bir halde tamamlanabilmesi için müşterilerimize süpervizörlük hizmeti vermekteyiz.

Detaylar